Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

среда, 6 июня 2012 г.

Зустріч на площі у Києві


Нещодавно відбулася зустріч випускників 1992 року, тоді ще Української академії внутрішніх справ на Солом’яній площі у Києві.
Минуло двадцять років як ми завершили навчання. Вступали до освітнього закладу ще за часів Радянського Союзу. Майже усі випускники вже на пенсії, більшість із нас полковники міліції у запасі чи відставці, є і один генерал – Анатолій Науменко. Крім жителів нашої країни на зустріч прибули випускники, які зараз проживають в Російській Федерації та Литві.
Заступник директора музею з наукової роботи Національної академії внутрішніх справ України Любов Орестівна Крупник провела екскурсію, ознайомила нас з історією зародження та розвитку поліції, а згодом і міліції на території сучасної України та історією нашого рідного навчального закладу із дня його заснування. Після екскурсії ми мали нагоду поспілкуватися із ректором освітнього закладу, генерал-лейтенантом міліції Валентином Васильовичем Коваленком. Він розповів про нововведення та зміни, які відбулися за останні роки. До бесіди приєднався також випускник цього відомчого закладу, міністр внутрішніх справ України, генерал внутрішньої служби України Віталій Юрійович Захарченко.
Всі учасники зустрічі сфотографувалися на пам’ять. Згадували роки навчання, кумедні випадки, які траплялися під час служби, розповідали про своє життя і про товаришів, які не змогли приїхати на зустріч, відпочиваючи у затишному кафе. Наступну зустріч запланували через п’ять років.
Віктор МАРОЧКО,
випускник 1992 року, полковник міліції у запасі, інвалід війни 2 групи, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І категорії, учасник ліквідації наслідків землетрусу у Вірменській РСР, ветеран органів внутрішніх справ, ветеран праці.    

Комментариев нет:

Отправить комментарий