Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

вторник, 6 августа 2019 г.

Патрульно - постова служба міліції

Завершилась історія запорізької патрульно-постової служби міліції.
Мої щирі слова вдячності всім представникам цієї служби, хто вірою і правдою служив Батьківщині та Закону, щохвилини ризикуючи життям і здоров’ям на передньому краю боротьби зі злочинністю. Пишаюсь вами! Літописець


НА ВАРТІ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ
(історія стройового підрозділу)
У післявоєнні роки багато було зроблено для удосконалення діяльності патрульно-постової служби міліції.
Патрульно-постова служба міліції - це діяльність спеціальних нарядів міліції по охороні громадського порядку, безпеки та боротьбі з правопорушенням на вулицях, площах, парках, на транспортних магістралях, портах, громадських містах, ліквідації наслідків аварій, катастроф.
Перші моторизовані патрулі і пости міліції, котрі несли патрульно-постову службу у вечірній та нічний час, з'явились у середині 1953 року на вулицях Москви. Незабаром моторизовані наряди міліції були введені і в інших містах колишнього Радянського Союзу. В Києві, наприклад до цього була залучена громадськість. Більше 300 бригад громадськості, які мали особисті автомашини, патрулювали разом з працівниками міліції.
У січні 1960 року Президія Верховної Ради РСРС скасувала МВС СРСР, а його функції передала міністерствам внутрішніх справ союзних республік, які потім були перетворені в міністерства охорони громадського порядку (МОГМ).
Особливо активно пошук шляхів удосконалення діяльності міліції по охороні громадського порядку на місцях розгорнувся у другій половині 60-х років 20 століття.
У зв'язку з ростом криміногенної ситуації, збільшення кількості небезпечних злочинів, поєднаних з насильством у м. Запоріжжі 01 лютого 1963 року був створений оперативний автомотодивізіон Управління міліції. Автомотодивізіон базувався на 15-му селищі. У його складі було біля 110 співробітників, 67 мотоциклів і 2 автомашини. Патрульно-постову службу по охороні громадського порядку особовий склад автомотодивізіону ніс в чотирьох районах м. Запоріжжя, що існували на той час (Жовтневий, Ленінський, Орджонікідзевський та Шевченківський). Командиром автомотодівізіона УМ м. Запоріжжя був призначений капітан міліції Бобков Микола Григорович, 1922р.н. (на посаді з 01.02.1963р. по 20.01.1967р.)
Бобков М.Г.
У липні 1966 року ЦК КПРС, Президія Верховної Ради СРСР і Рада Міністрів СРСР розглянула питання про заходи щодо посилення боротьби з порушеннями громадського порядку в державі. З метою забезпечення єдиного оперативного керівництва діяльністю органів охорони громадського порядку у боротьбі зі злочинністю 26 липня 1966 року Президія Верховної Ради СРСР видала Указ «Про утворення союзно-республіканського Міністерства охорони громадського порядку СРСР».
У 1966 році у великих містах СРСР були створені спеціальні моторизовані частини міліції (СМЧМ). Це підвищило ефективність діяльності по забезпеченню громадського порядку в містах, населених пунктах та транспортних магістралях.
У січні 1967 року штаб оперативного автомотодивізіону УВС Запорізького міськвиконкому був розформований, а його особовий склад переданий до райвідділів міліції.

З 13 березня 1967 року мотовзводи Жовтневого, Ленінського, Орджонікідзевського та Шевченківського РВВС УВС Запорізького міськвиконкому були перетворені в автомотовзвода.
Велика увага приділялась удосконаленню організації і тактики охорони громадського порядку. Перші кроки в організації патрульно-постової служби за єдиною дислокацією були вжиті в Ленінграді та містах Московської області.
Важливою віхою подальшого удосконалення організації охорони громадського порядку з'явилось затвердження Міністром внутрішніх справ СРСР Статуту патрульно-постової служби міліції радянської міліції (наказ МВС СРСР № 200 від 20.06.1974р.)
Безуглий М.П.
У відповідності до наказу МВС СРСР № 0222-79р. «Про створення стройових підрозділів патрульно-постової служби міліції» у листопаді 1979 року на базі шести взводів ППСМ в м. Запоріжжі був сформований окремий батальйон патрульно-постової служби міліції УВС Запорізького міськвиконкому. Командиром ОБППСМ УВС Запорізького міськвиконкому був призначений старший лейтенант внутрішньої служби Безуглий Михайло Пантелійович, 1952 р.н. (в посаді з 14.11.1979р. до 05.09.1992р.). Штаб окремого батальйону ППСМ розташувався в будівлі УВС Запорізького міськвиконкому (пр. Леніна, 191). Службу по охороні громадського порядку у той час несли 263 співробітника ОБППСМ, у семи районах міста. Окремий батальйон мав у своєму розпорядженні 28 патрульних автомашин та 10 мотоциклів. Як згадує ветеран Великої Вітчизняної війни, голова ветеранської організації Масібут Михайло Денисович, який працював на посаді міліціонера Ленінського взводу ППСМ у період 1963 -1983 рр., основним питанням службової діяльності при патрулюванні району, у той час було розкриття грабежів та хуліганських проявлень. При відпрацюванні району, вирішенні службових питань тоді тісно співпрацювали з учасниками ДНД та дільничними інспекторами міліції.
За сумлінне несення служби по охороні громадського порядку, виявлену мужність та рішучість при затриманні злочинців 125 співробітників окремого  батальйону  ППСМ  УВС  були  нагороджені   нагрудним  знаком «Відмінник міліції», 7 співробітників - медаллю «За відзнаку в охороні громадського порядку» та 4 - орденом «За мужність».
У період з травня 1986 року до грудня 1989 року 67 співробітників ОБППСМ УВС Запорізького міськвиконкому несли службу по охороні громадського порядку під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
У травні 1988 року на підставі наказу МВС СРСР № 0210-87р. за рахунок перерозподілу штатної чисельності ОБППСМ (274 чол.), була створена рота спеціального призначення (РСП) загальною чисельністю 51 співробітник. Роту очолив капітан міліції Нестеров Володимир Васильович, 1955 р.н. Керівництвом Запорізького міськвиконкому підрозділу був виділений один під'їзд 9-ти поверхового будинку на мікрорайоні "Південний", за адресою вул. Новокузнецька, 10 для мешкання співробітників та розміщення чергової частини. З травня 1992 року РСП була реорганізована в роту міліції швидкого реагування "Беркут" та передана за підлеглістю до УВС Запорізь­кій області.
У серпні 1992 року у зв'язку з призначенням підполковника міліції Безуглого М.П. на іншу посаду , ОБППСМ УВС м. Запоріжжя очолив майор міліції Василенко Василь Олексійович, 1956 р.н. (на посаді з 07.09.1992р. до 14.02.2000р.).
В епоху становлення нової, незалежної держави - України, майже повсюдно, особливо у великих містах, злочинність стає все більш організованою. Серед факторів, що негативно впливають на забезпечення правопорядку в новій державі - кризовий стан економіки, масові порушення трудової дисципліни, несанкціоновані мітинги і демонстрації, пікетування і глум над пам'ятниками історії та культури. У зв'язку з чим гостро стає питання збільшити чисельність патрульно-постової служби міліції. На підставі наказу МВС України № 739 від 25 грудня 1992 року та наказу начальника УВС Запорізької області № 44 від 07 лютого 1993 року на базі ОБППСМ у лютому 1993 року був сформований полк патрульно-постової служби міліції м.Запоріжжя, штатною чисельністю 530 чоловік. У своєму складі полк мав 7 рот міліції, котрі були закріплені за територіальними районними відділами внутрішніх справ. Полк ППСМ був забезпечений 52 патрульними автомашинами.                                                                                                                                          У грудні 1993 року штаб полку ППСМ М.Запоріжжя був переміщений з будинку УВС м.Запоріжжя на 1-й поверх житлового будинку по вул. Зої Космодем'янської, 10, де розміщався до кінці 1994 року. З січня 1995 року штаб полку ППСМ знаходиться за адресою вул. Валерія Лобановського,25.
Згідно наказу начальника УМВС України в Запорізькій області № 450 від 19.10.1993р. в полку ППСМ створюється рота міліції №8, яка складалась із взводу кавалеристів та взводу кінологів, загальною чисельністю 50 чол. У своєму розпорядженні рота мала 3 патрульних автомашини, 30 коней та 10 собак. У 1997 році рота була реорганізована у взвод кінологів. У подальшому, згідно наказу МВС України № 724-98р. та наказу МВС № 639-99р. в складі полку ППСМ знов організується рота міліції № 8 чисельністю 65 чол., котра проіснувала до 2001 року.
За сумлінне ставлення до виконання своїх службових обов'язків та у зв'язку з п'ятиріччям створення полку патрульно-постової служби Запорізька міська рада за підписом міського голови О.С. Головко привітала співробітників підрозділу вітальною адресою. Виконавчий комітет Запорізької міської ради з нагоди Дня незалежності України нагородив Почесною грамотою командира патрульно-постової служби підполковника міліції Василенка Василя Олексійовича
Конєв Є.Ю.
У зв'язку з призначенням у лютому 2000 року полковника міліції Василенка В.О. заступником начальника Запорізького міськуправління полк ППСМ очолив майор міліції Конєв Євген Юрійович, 1961 р.н. (на посаді з 31.03.2000р. до 31.10.2005 р.).
На протязі 2000 року полком патрульно-постової служби міліції було розкрито всього 1549 злочинів, з них 40 фактів нанесення тілесних ушкоджень, 102 грабежу, 9 розбійних нападів, 6 зґвалтувань, 11 вбивств, 367 крадіжок, 278 фактів у сфері незаконного обігу наркотиків, 55 фактів незаконного зберігання зброї та вибухівки, 20 фактів незаконного заволодіння автотранспортом.
За бездоганне виконання службових обов'язків, розкриття злочинів по "гарячих слідах", професіоналізм під час розкриття злочину 195 співробітників полку ППСМ мають нагородження. Серед них: нагрудним знаком "Відмінник міліції" - 51 , медаллю "За бездоганну службу" Ш-го ступеню – 43.
У лютому 2001 року на підставі наказу начальника УМВС України в Запорізькій області генерал-майора міліції Алфьорова С.М. полк ППСМ м.Запоріжжя був реорганізований у окремий батальйон патрульно-постової служби міліції ЗМУ УМВС України в Запорізькій області.
Окремий батальйон патрульно-постової служби міліції ЗМУ УМВС України в Запорізькій області організаційно складався з 5 рот міліції, які були закріплені за 7 районами міста та взводу кавалеристів. Штатна чисельність ОБППСМ ЗМУ складала 325 чол. Окремий батальйон ППСМ ЗМУ мав 25 од. автомашин, з них 24 патрульних.
В зв'язку з виходом на пенсію 31.10.2005р. підполковника міліції Конєва Євгена Юрійовича  ОБППСМ ЗМУ УМВС Україна в Запорізькій області очолив майор міліції Долинний Андрій Володимирович.
На виконання вимог Указу Президента України "Про ліквідацію Державної автомобільної інспекції міністерства внутрішніх справ України", наказу МВС України № 214 від 28.02.2006р. "Про створення патрульної служби МВС України та реорганізацію ДАІ", наказу УМВС України в Запорізькій області № 125 від 24.03.2006р. "З організаційно-штатних питань" окремий батальйон патрульно-постової служби міліції ЗМУ УМВС України в Запорізькій області був реорганізований у батальйон патрульної служби при ЗМУ УМВС України в Запорізькій області.
Штатна чисельність БПС при ЗМУ складає 394 чоловіка. У своєму складі батальйон патрульної служби при ЗМУ має 7 рот, які територіально закріплені за районними відділами внутрішніх справ та кавалерійського взводу. БПС при ЗМУ має 36 одиниць автомашин, з них 34 патрульних та 2 вантажні.
Батальйоном-патрульної служби міліції при ЗМУ УМВС України в Запорізькій області у період 2006 року всього було розкрито 1236 злочинів, з них 52 факти нанесення тілесних ушкоджень, 292 грабежу, 36 розбійних нападів, 238 крадіжок, 8 зґвалтувань, 7 вбивств, 240 фактів у сфері незаконного обігу наркотиків, 27 фактів незаконного зберігання зброї та вибухівки, 30 фактів незаконного заволодіння автотранспортом.
За сумлінне несення служби по охороні громадського порядку, розкриття злочинів "по гарячих слідах", 238 співробітників БПС при ЗМУ УМВС України в Запорізькій області були заохочені різними видами винагород.

Колектив підрозділу вшановує пам'ять та традиції батальйону, надає посильну допомогу ветеранам, сім'ї працівника, який загинув при виконанні службових обов'язків. Пам'ять та біль про втрату товариша, старшого сержанта міліції Федорюка Юрія Васильовича, який був смертельно поранений при затриманні озброєного злочинця назавжди залишиться у серцях всіх співробітників БПС при ЗМУ УМВС України в Запорізькій області.

ВАРТОВИМ ПОРЯДКУ
сл. та музика Світлани Панасенко
1.       Є відома служба в МВС -
Названа скорочено - ПС!
Вартові порядку день і ніч!
Вас вітає Запорізька Січ!
Ви - нащадки славного козацтва.
Вас тримає міліцейське братство!
На проспектах та на бездоріжжі
Є завжди порядок в Запоріжжі!
Пр.: Патрульна служба -
Це відвага та порядність.
Патрульна служба -
Це завжди відповідальність,
Готовність повна в несподівану годину
Наказ отримати та захищати людину!
2.      Пройшли цю службу наші славні ветерани.
Шануймо, любі, ваші ордени та рани!
На вас - рівняння та повага молодих –
Громадського порядку вартових!
Хай буде небезпека зовсім мінімальна!
Хай буде Вам життя наповненість реальна.
В сім'ї - добробут! Всім здоров'я та любові!
Погонів нових та щасливої вам долі!
Пр.: Патрульна служба -
Це відвага та порядність.
Патрульна служба -
Це завжди відповідальність,
Готовність повна в несподівану годину
Наказ отримати та захищати людину!
Присвячується батальйону патрульної служби ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області
28.02.2010 року
Деякі факти розкриття злочинів патрульно-постовою службою м.Запоріжжя. 2007 р.
14.01.07  в 23-10 по ул. Запорожстроевская,2 задержана гр. Ростова, которая нанесла проникающие ножевые ранения в область груди и брюшной полости гр-ну Карнауху.                                                                                                                                              13.02.07  в 20-45 во дворе дома 14 по ул. Историческая был задержан гр-н Хижняк, который совершил грабеж мобильного телефона, принадлежащего гр. Волошину.                                    21.03.2007 р. о 19.00  по вул. Ентузіастів, 3 нарядом ПП-315 у складі сержантів Устінова М.С. та Степанюка П.О. були затримані Черницький , який скоїв пограбування мобільного телефону                  «Нокіа - 6030»,  що належав Пазюку.                                                                                                                 5.06.07 р. затриманий гр. Шаров А. та гр. Рідакевіч, які нанесли ножове поранення гр. Надєждіну Б.Р. (ПП-525 Ізмайлов, Олекса).                                                                                                       07.06.07 р. затриманий гр.Приймачук А., який знаходився у розшуку Орджонікідзевським РВ ЗМУ  за ст.309 ч.2. (ПП-513 Акчурін, Бабіч).                                                                                        03.06.07 р. о 20.55 біля буд. 10 по вул.. Я. Новицького затримана гр. Бельская, у якої вилучено 7 мл. «ширки» (ПП-513 Акчурін, Бабіч)                                                                                                  18.06.07. в 1.30 по ул. Софиевской    в лесополосе  была задержана гр. Новогодняя,  которая нанесла ножевое ранение  гр.Сенченко,  повлекшее смерть.                                                          08.07.07г. в 23-55 по ул. Учительская, 105 была задержана гр. Сидякина, которая нанесла ножевые ранения гр-ну Сидякину.Затримання злочинців по "горячим слідам"
(із особистого архіву Євгена Кислухіна)
5-й взвод ОБППСМ УВС Запорізького місьвиконкому


В Однокласниках ветеран запорізької міліції Юрій Мусієнко заснував групу «5-взвод ОБППСМ г.Запорожья». Ось звідти деякі фото та відео. Бажаючі приєднатися заходьте на силку  http://ok.ru/group/53083536425033
Патрульно-постова служба міліції м.Запоріжжя 2015-2016 рр.

2-е отделение 3-го взвода ОБППСМ УВД г.Запорожья -
победитель  по итогам соревнования за 1982 г 

 3-е отделение 5-го взвода ОБППСМ УВД г.Запорожья -
третье место по итогам соревнования за 1982 г
История патрульно-постовой службы берет свои истоки еще с 1804 года, когда по распоряжению первого министра внутренних дел России Виктора Кочубея была введена внешняя часть полиции. Со временем структура МВД претерпела значительные изменения, но подразделения патрульно-постовой службы милиции существовали во все времена.


Днем основания патрульно-постовой службы считается 2 сентября 1923 года, когда приказом Центрального административного управления НКВД РСФСР была объявлена «Инструкция постовому милиционеру», регламентирующая общие положения о постовой службе, права и обязанности постового милиционера. К лету 1926 года подразделения патрульно-постовой службы милиции были созданы в молодом советском государстве практически повсеместно. С этого времени патрульно-постовая служба прошла нелегкий путь, но всегда неизменным оставалось ее главное назначение – охрана общественного порядка.

2 сентября 1923 г. приказом Центрального административного управления НКВД г. Москвы №4 была объявлена Инструкция постовому милиционеру, регламентирующая общие положения о постовой службе, права и обязанности постового милиционера.

С этого дня и начинается отсчёт деятельности патрульно-постовой службы в качестве структурных подразделений органов внутренних дел.

В 20-х годах милицейские посты и патрули были организованы во всех республиканских, краевых и областных центрах и даже в сравнительно крупных городах. За порядком на улицах, в парках и пригородных зонах следили как пешие, так и конные подразделения милиции.

С началом Великой Отечественной войны перед органами милиции встал ряд задач, связанных непосредственно с обороной нашей страны, содействием фронту и укреплением тыла. В первые же дни после нападения фашистской Германии сотрудники подразделений ППС пограничных районов приняли участие в боевых действиях. В западных районах страны из работников НКВД и милиции срочно формировались строевые подразделения для выполнения боевых заданий на фронте и в тылу врага.

Сотрудники милиции в массовом порядке записывались добровольцами в действующую армию, только в июне-июле 1941 года в Красную Армию ушло около 25% всего личного состава. Сотрудники ППС Сталинградской области также всегда находились на переднем крае битвы с врагом. Так, после поступления тревожных сведений о том, что гитлеровские парашютисты, высадившиеся в Калмыцкой степи, совершают диверсии, начальник областного управления милиции Н. Бирюков возглавил отряд сотрудников милиции, значительную часть которого составили сотрудники патрульно-постовой службы. Отряд довольно быстро обнаружил фашистов, вступил с ними в схватку и уничтожил их.


Новым в сфере охраны порядка в общественных местах стало появление в 1950-х годах моторизованных патрулей, зарекомендовавших себя как эффективное средство борьбы с хулиганством, грабежами и другими «уличными» преступлениями. Ещё одно важное новшество — организация ППС по единой дислокации, внедрённая в марте 1976 года. Единая дислокация — это комплексная, согласованная расстановка сил и средств службы охраны общественного порядка, вневедомственной охраны, ночной милиции, ГАИ и других служб и подразделений милиции. Плодотворная идея объединения усилий различных служб для достижения общих целей, столь ярко воплотившаяся в единой дислокации, нашла выражение и в иных формах. В начале 70-х годов появились первые подвижные милицейские группы (ПМГ), затем возникли передвижные пункты милиции (ППМ). В 1976 году получила развитие организация патрульно-постовой службы по принципу патрульных участков. Важное значение для улучшения охраны общественного порядка имело принятие в 1974 году нового Устава патрульно-постовой службы милиции. В целях повышения организованности и укрепления дисциплины, повышения эффективности охраны порядка в общественных местах в августе 1979 году были созданы отдельные строевые части и подразделения патрульно-постовой службы милиции.
Несмотря на такие трудности как текучесть кадров, социально-бытовые и жилищные проблемы, личный состав патрульно-постовой службы с честью выполняет свой долг, неся службу по охране общественного порядка на территории нашей республики и за ее пределами. На протяжении многих лет сотрудники патрульно-постовой службы Хакасии выполняют служебные задачи на территории Северо-Кавказского региона. Немало милиционеров ППС за проявленные храбрость и мужество при исполнении служебного долга награждены государственными наградами.

Для решения возложенных на наряды патрульно-постовой службы милиции задач, милиционеры наделены определенными полномочиями. В случае выявления правонарушения сотрудники ППС принимают безотлагательные меры, направленные на его пресечение, а также соответствующие меры к лицу, его совершившему. В установленных законом случаях наряды вправе проверять у граждан документы, удостоверяющие личность, составлять протокол об административном правонарушении, доставлять в милицию лиц, подозреваемых в совершении преступления, и других правонарушителей. Для пресечения преступлений, преследования лиц, подозреваемых в совершении преступлений, при стихийных бедствиях и других чрезвычайных обстоятельствах и событиях, угрожающих общественной безопасности или личной безопасности граждан, сотрудники ППС могут беспрепятственно входить в жилые и иные принадлежащие гражданам помещения, на территорию и в помещения предприятий, учреждений и организаций и осматривать их. При необходимости они в установленном законом порядке могут применять к правонарушителю такие меры пресечения как боевые приемы борьбы, резиновые палки, наручники и другие специальные средства. В качестве крайней меры и в строгом соответствии с законом наряды милиции могут использовать или применять огнестрельное оружие.

Особое место в работе патрульно-постовой службы милиции занимает профилактика правонарушений. Следует иметь в виду, что в подавляющем большинстве случаев уже сам факт нахождения в общественном месте сотрудника милиции в установленной форме одежды оказывает сдерживающее воздействие на нарушителей общественного порядка, способствуя предупреждению правонарушений, и вселяет в законопослушных граждан уверенность в безопасности и надежной защите их прав и личного достоинства. Удаление с улиц и других общественных мест граждан, находящихся в состоянии опьянения, оскорбляющем человеческое достоинство и общественную нравственность, пресечение других административных правонарушений в конечном итоге направлено на недопущение совершения более тяжких проступков. Ведь в нетрезвом виде человек зачастую проявляет агрессию по отношению к окружающим и, находясь на улице, может совершить правонарушение либо сам стать жертвой преступления.

Патрульно-постовая служба милиции требует наличия у сотрудников определенных качеств: мужества, выдержки, высокой ответственности, боевой и физической подготовленности, способности быстро оценить обстановку и действовать в соответствии с законом. Они первые, кто выезжает на место происшествия по звонку «02» и раскрывают преступления по «горячим следам». От оперативности их работы во многом зависит успех работы МВД в целом.

Сотрудники ППС несут службу, что называется, «на передовой» борьбы с преступностью и нередко, в ночное время, когда на улицах города редко встретишь прохожего, именно милиционеры ППС первыми приходят на помощь. Поэтому хочется, в свою очередь, чтобы сотрудники патрульно-постовой службы находили поддержку и понимание со стороны граждан, покой и безопасность которых они охраняют круглосуточно.


Патрульно-постовая служба 80 - х
Кращі на Дошці Пошани

Обращение ветеранов полка (отдельного батальона) патрульно-постовой службы милиции г.Запорожья к командованию и личному составу батальона патрульной службы при Запорожском городском управлении  и всем ветеранам ППСМ Запорожской области

Уважаемые товарищи!

            Ветераны строевого подразделения патрульно-постовой службы милиции сердечно поздравляют действующий командный и личный состав батальона патрульно-постовой службы, а также всех ветеранов ППСМ Запорожской области с профессиональным праздником  - Днем работника патрульно-постовой службы Украины.
            Созданный в далеком 1979 году отдельный батальон патрульно-постовой службы милиции под командованием старшего лейтенанта внутренней службы Безуглого Михаила Пантелеевича аккумулировал лучшие наработки своих предшественников – дивизионов.
            Строевое подразделение благодаря умелому сочетанию опыта милиционеров и их командиров, высокой мобильности взводов стал реальной силой, способной наравне с иными подразделениями милиции – уголовным розыском,  службой участковых инспекторов милиции – обеспечивать общественный порядок на улицах областного центра.
            Личный состав отдельного батальона, а в последствии полка, привлекался для обеспечения охраны общественного порядка при  проведении Олимпиады в г.Москве (1980 г.), участвовал в ликвидации последствий на Чернобыльской АЭС (1986-1989 гг.), а также в «гарячих» точках – Нагорный Карабах (1989 г.). Работники строевого подразделения в составе сводных отрядов принимали участие в профилактических отработках населенных пунктов, как Запорожской области, так и Донецкой, Луганской, Днепропетровской области и Автономной Республики Крым.
            Ветераны искренне желают Вам новых успехов в борьбе с уголовной преступностью, надежном обеспечении и соблюдении законных прав и интересов граждан.  Мы уверены, что своей высокопрофессиональной деятельностью Вы и в дальнейшем будете вносить весомый вклад в охрану общественного порядка в городе Запорожье.

С уважением,
            
Комментариев нет:

Отправить комментарий