Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

четверг, 12 января 2012 г.

Герої серед нас: Олексій Синьогуб


Прапорщик міліції Синьогуб Олексій Юхимович, перебуваючи на посаді міліціонера Жовтневого РВВС м. Запоріжжя, 19 травня 1969 року на центральному речовому ринку м. Запоріжжя звернув увагу на підозрілого чоловіка, який намагався продати речі, схожі  по прикметам  на вкрадені напередодні із квартири. При затримані злодій учинив озброєний опір. Умілими професійними діями міліціонер Синьогуб О.Ю. обеззброїв злодія і доставив його до райвідділу міліції.  Затриманим виявися рецидивіст, який скоїв 8 квартирних крадіжок у м. Запоріжжі.
            8 грудня 1970 року о 22.00 Синьогуб О.Ю,  виїхавши по вказівці чергового Жовтневого РВВС  на сімейний скандал, виявив, що зловмисник уже скоїв убивство своєї матері, а також наніс ножове поранення одному із сусідів. Проявивши мужність
та професіоналізм Олексій Юхимович роззброїв убивцю та затримав його.
            За особисту мужність при затримані злочинців Указом Президії Верховної Ради СРСР від 15.06.1971 року  Синьогуб О.Ю. нагороджений   орденом «Червона Зірка».
            За досягнуті успіхи у боротьбі із злочинністю, зразкове виконання службових обов’язків   Указом Президії Верховної Ради СРСР від 14.02.1977 року  Синьогуб О.Ю. нагороджений   орденом «Трудового Червоного Прапору».
            10.03.1996 році Олексій Юхимович Синьогуб помер під час проходження служби в органах внутрішніх справ.Комментариев нет:

Отправить комментарий