Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

суббота, 7 января 2012 г.

Ми в завтра вибрали свій шлях


Уже стало доброю традицією щорічно проводити  вечора- зустрічі для молодого поповнення   запорізької міліції  під слоганом «Ми в завтра вибрали свій шлях». Це спільний виховний захід управління кадрового забезпечення та областної ветеранської організаціі органів внутрішніх справ Запорізької області, започаткований в
недавньому минулому.

Й цього року одного 15 серпня в актовому залі Головного управління МВС України в Запорізькій області зібралося молоде поповнення:   випускники 2008 року учбових закладів МВС України та молодь, яка в цьому році пройшла початкову підготовку та влилась в дружній багатотисячний міліцейський колектив.  Поруч з ними в залі розташувалися старші колеги, які лише  рік тому розпочали свою міліцейську біографію.  Вони вже  відчутно відрізняються від молодших товаришів своєю впевненністю  та відсутністю хвилювання.

Ветерани міліції, які посвятили служінню Батьківщини не один десяток років,  зайняли почесні місця.

Вдало вибраний формат вечора «ток-шоу» виявив підвищений інтерес у присутніх.  Молоді статні ведучі лейтенанти міліції Плахотний Артем та Кедик Катерина запрошують по черзі  на сцену почесних гостей вечора.    
           
Багато цікавого про нелегку службу карного розшуку розповів заступник начальника відділу розкриття злочинів проти особистості управління карного розшуку Головного управління МВС України в Запорізькій області підполковник міліціїї Глеба Микола Васильович, на рахунку якого розкриття не одного десятка вбивств та других тяжких злочинів.

Зворушливо  на сцені вручив свою книгу «Живи та пам’ятай» ветеран органів внутрішніх справ, голова   областної ветеранської організаціі органів внутрішніх справ Запорізької області, директор народного музею запорізької міліції підполковник міліції у відставці Заволок Володимир Леонтійович своєму внукові Володимиру- випускнику 2008 року Запорізького юридичного інститута МВС України, молодому слідчому. Народилась нова міліцейська династія, в якій внук продовжує справу діда в тому ж Ленінському районному відділі м.Запоріжжя, де й починав ветеран. Цей райвідділ знаменитий тим, що в різні часи в ньому розпочинали працювати шість майбутніх генералів міліції.

На сцені династію Заволок  змінює династія Конєвих. Голова сімї  Євген Юрєвич весь час прослужив в патрульно-постовій службі, де пройшов шлях від сержанта до підполковника міліції, від міліціонера ППСМ до командира окремого батальона.  Багато повчального розповів молодим співробітникам ветеран органів внутрішніх справ. Його справу продовжує донька Ірина- слідчий слідчого управління та син Юрій-курсант 4 курсу Запорізького юридичного інституту.
Поділилася спогадами колишній заступник начальника відділу- начальник слідчого відділення Шевченківського районного відділу м.Запоріжжя майор міліції у відставці Хребтова Тетяна Іванівна. Її поради молодим співробітникам, особливо  представницям  «слабкої статті», були по-материнські теплими та зворушливими.

В урочистій обстановці переможець обласного конкурсу «Кращий підшефний 2007 року» дільничний інспектор міліції Пологівського районного відділу  лейтенант міліції Лобода Андрій Григорович зачитав для молодих співробітників Кодекс честі працівника органів внутрішніх справ і символічно передав його, як естафету представнику молодого поповнення Беляеву Дмитру Володимировичу- випускнику 2008 року Запорізького юридичного інститута, слідчому слідчого управління.

Який вечір без гарної пісні? Своїм талантом присутніх порадували лейтенанти міліції Гуреєва Ярослава та Руденко Катерини.

Ще було на вечорі і хвилина мовчання по загиблим співробітникам міліції, і вручення грошових заохочень, і палкі та теплі слова на адресу молоді.  Вечір пройшов на славу.

Пращури казали «Хто почав, той уже зробив половину». Ви, наші молоді колеги, зробили перший крок, ви в завтра вибрали свій шлях.   
 16.08.2008 р.


Комментариев нет:

Отправить комментарий