Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

пятница, 6 января 2012 г.

Кращі пропагандисти


Майор міліції у відставці Рев'якін Степан Дмитрович  неодноразово друкувався в обласних та міських ЗМІ на тематику формування позитивного іміджу міліції серед населення шляхом пропаганди її здобутків. Особисто підготував до друку та випустив книжки «Не карного розшуку справа» (1974 р.), «У лабіринтах диявола» (1993 р.), «Тіні» (1994 р.), «Барони згортають шатра» (1995 р.), «Дикий шал» (1996 р.), «Історія запорізької міліції 1917 - 2007 рр.» ( 2009 р.). Визнаний найкращим пропагандистом діяльності  органів внутрішніх справ  Запорізької області  у 2008 році.

Голова Мелітопольської міської ветеранської   організації майор міліції у відставці Жавжаров Леонід Васильович неодноразово друкувався в обласних та міських ЗМІ на тематику формування позитивного іміджу міліції серед населення шляхом пропаганди її здобутків. Особисто підготував до друку та випустив книжки «Из истории Мелитопольской милиции» (2004р.), «Погибли при исполнении…» (2007р.), «З історії болгар Приазов’я» (2009р.)
Підполковник міліції у відставці  Рожков Анатолій Олександрович  неодноразово друкувався в обласних та міських ЗМІ на тематику формування позитивного іміджу міліції серед населення шляхом пропаганди її здобутків.


Комісар міліції 3-го рангу Казаков Сергій Михайлович після звільнення з органів внутрішніх справ   неодноразово друкувався в обласних та міських ЗМІ на тематику формування позитивного іміджу міліції серед населення шляхом пропаганди її здобутків. Займався пошуковою роботою. Висвітлював подвиг запорізьких працівників міліції під час оборони та визволення рідного міста від фашистів в період Великої Вітчизняної війни. У співавторстві з М.Ласковии       видав   книгу    «Жизнь дается  раз» (1962 р.),   з В.Колотовкіним  - «Ті, що не знають утоми» (1968 р.).

Майор міліції у відставці Жуковець Василь Петрович  неодноразово друкувався в міських ЗМІ на тематику формування позитивного іміджу міліції серед населення шляхом пропаганди її здобутків.
            Визнаний найкращим пропагандистом  діяльності  органів внутрішніх справ  Запорізької області  у 2009 році.Полковник міліції у відставці Дубровін Іван Олександрович  неодноразово друкувався у  ЗМІ на тематику формування позитивного іміджу міліції серед населення шляхом пропаганди її здобутків. Автор понад 10 книг, в тому числі «Народная дружина» (1960 р.), «Трагедия под Запорожьем» (2008 р.), «Ветераны фронта», «Милиция Запорожья», «Легендарный комбат» (2005 р.), «Судьба наркома» (2007 р.), «Комиссары милиции Украины (11.02.1943 – 23.10.1973) (2008 р.)  та інші. Співавтор 4-х книг, виданих МВС України та Національною академією МВС України («Історія міліції України в матеріалах та документах» в трьох томах та «Міліція України: історичний нарис, портрети, події»  Визнаний найкращим пропагандистом діяльності  органів внутрішніх справ  Запорізької області  у 2007 році.

Комментариев нет:

Отправить комментарий