Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

пятница, 6 января 2012 г.

ПершіПолковник міліції Слесаренко Віктор Михайлович першим із співробітників  запорізької міліції у 1990 році був обраний народним депутатом України першого скликання     з 1990 року до 1994 року по Жовтневому виборчому округу № 179 м. Запоріжжя. Перший голова постійної комісії (нині комітет) Верховної Ради України з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Автор п’яти та співавтор двадцяти  Законів України, що регламентують  правоохоронну  та інші сфери діяльності Української держави.

Підполковник міліції Дідок Іван Миколайович перший у запорізькій міліції звільнився з органів внутрішніх справ на пенсію з вислугою 45 календарних років.


Генерал-лейтенант міліції Варенко Валерій Іванович, очолюючи УМВС України в Запорізькій області з 1998 року до 2001 року, зініціював та мобілізував увесь особовий склад запорізької міліції  на встановлення  обеліску співробітникам, що загинули при виконанні службових обов’язків, на будівництво храму Святого Луки Кримського та  навчального центру. Розпочав будівництво нового корпусу медсанчастини УМВС.


Підполковник міліції Покутній Олександр Петрович першим серед керівників міськрайорганів запорізької міліції за період існування Української держави зініціював та вирішив питання передачі занедбаної будівлі міського готелю у м. Пологи у власність МВС України. За чотири роки організував перебудову готелю у сучасний райвідділ міліції, і з осені 2008 року співробітники Пологівського РВ працюють у належних умовах.   


Ветеран карного розшуку, фронтовик-орденоносець, майстер спорту по самбо  Цибульський Семен Наумович, будучи оперуповноваженим карного розшуку Запорізького міського відділу міліції, 28 жовтня 1958 року першим заснував оперативно - комсомольський загін «Меч та полум’я» по лінії роботи карного розшуку, який вніс значний внесок у боротьбі з кишеньковими      крадіжками та став     «кузнею» кадрів  для запорізької міліції.    Полковник міліції Валентин Валентинович Лень за значний внесок у справі боротьби зі злочинністю та розвиток юридичної науки першим серед працівників запорізької міліції занесений до вільної енциклопедії ВікіпедіЯ (російська версія) http://ru.wikipedia.org/wiki/Лень,_Валентин_Валентинович

Комментариев нет:

Отправить комментарий