Літопис запорізької полiцiї

Україна понад усе!

понедельник, 23 января 2012 г.

Історія створення шоу-групи «02» та арт-балету «02»


В жовтні 2008 року заступник начальника ГУМВС України в Запорізькій області Нестеренко Віктор Вікторович поставив перед відділом соціально-гуманітарної роботи управління кадрового забезпечення ГУМВС України в Запорізькій області, очолюваним Авраменко С.В., завдання про створення вокально-танцювального творчого колективу   із співробітників міліції. За короткий строк колектив був створений, та 10 листопада 2008 року відбувся його перший концерт у запорізькому палаці культури «Орбіта» з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ України.   У грудні того ж року за ініціативи Нестеренка В.В. було створено клуб міліції ГУМВС України в Запорізькій області, який очолив  Андрій Бойко. У стінах клубу міліції створений творчий колектив дістав назву шоу-група «02». До його складу увійшли  музиканти та
танцюристи: Олександр Чесноков, Євгенія Ольшанська, Андрій Бойко, Інна Афанасьєва, Єлизавета Клименко, Олег Ситнік, Роман Коноваленко, Андрій Веретельник, Ярослав Гуреєв. У такому складі колектив підготував святкові концерти, присвячені Дню ветеранів ОВС, Дню міліції України, Міжнародному дню жінок  та Дню  Перемоги.
На початку червня 2009 році колектив брав участь у регіональному етапі Всеукраїнського фестивалю творчості колективів художньої самодіяльності органів і підрозділів внутрішніх справ України «Міліцейські зорі-2009» та зайняв перше місце. На цьому фестивалю були нагороджені дипломом лауреатів в номінаціях: «Срібний голос фестивалю» -  Інна Афанасьєва; «Глядацькі симпатії» -  Роман Коноваленко; «За оригінальність композиції» -  Олександр Чесноков, Андрій Веретельник, Андрій Бойко; «Найкраща хореографічна композиція» - Євгенія Ольшанська.
Після регіонального етапу Всеукраїнського фестивалю «Міліцейські зорі-2009» до складу творчого колективу приєднуються працівники міліції: Катерина Кедик, Артем Плахотний, Таїсія Панкеєва, Денис Ганзенко, Олена Розбіцька. Одразу після фестивалю було створено хореографічний колектив під назвою арт-балет «02» під керівництвом Євгенії Ольшанської, до складу якого входять працівники ОВС.
Щорічно протягом літнього періоду колектив дає святкові концерти у відомчому позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Морська хвиля», Вільнянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат для дітей-сиріт  та до Дня працівників кадрового апарату. Бере участь у вечорах-зустрічі «Ми в завтра вибрали свій шлях» та з нагоди Дня вшанування ветеранів Чорнобиля.
У вересні 2009 року творчий колектив клубу міліції брав участь у фіналі  Всеукраїнського фестивалю творчості колективів художньої самодіяльності органів і підрозділів внутрішніх справ України «Міліцейські зорі-2009» та став лауреатом фестивалю.  У фіналі  нагороджено дипломом лауреатів в номінаціях: «Золотий голос фестивалю» -  Інна Афанасьєва; «Краща авторська пісня» - Ярослав Гуреєв.
            На початку навчального 2009 року було створено дитячу хореографічну студію «02», до складу якої входять діти працівників ОВС та діти пільгових категорій. Хореографічна студія бере активну участь у творчих концертах клубу міліції, а також у щорічних міських та районних заходах, таких як «Міні-міс Заводського району», «Міс Випускниця», «День міста Запоріжжя».
У 2010 році до клубу міліції приєднуються вокалістка Вікторія Лега, та бальна пара Вадим Грицаченко та Катерина Стовбун. 
Молодша група дитячої хореографічної студії «02» бере участь у міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Шекіленд збирає друзів 2010» та займає  там почесне друге місце.
            В 2010 році шоу-група та арт-балет «02» бере участь у XV Всеукраїнському телевізійному фестивалі мистецтв «Азовські вітрила - 2010» та займає перші місця у своїх категоріях, а також стає лауреатом міжнародного фестивалю – конкурсу хореографічного мистецтва «Політ Терпсіхори - 2011» у м. Мелітополь.
              У клубі міліції ГУМВС України в Запорізькій області проводиться робота у таких напрямках: вокальна, хореографічна та інструментальна студії. Концерти творчого колективу транслюють на міських телеканалах, таких як: ТРК Запоріжжя, Алекс, ТВ-5, Запоріжжя, МТМ.    

Комментариев нет:

Отправить комментарий